Pristatymo Informacija

1. itvarucentras.lt įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjui per 2–4 darbo dienas (jei nenurodyta prie prekės kitaip) nuo pranešimo apie gavimą iš banko apie Pirkėjo atliktą mokėjimo pavedimą. Pirkėjas sutinka, jog atskirais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, itvarucentras.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

2. Užsakydamas prekes Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti atsiėmimo vietą ir asmenį, kuris atsiims prekes.

3. Tuo atveju, kai prekių priimti negali nurodytas asmuo, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti itvarucentras.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Prekės, užsakytos elektroninėje parduotuvėje itvarucentras.lt siunčia tik per kurjerių tarnybą.

5. Pristatymo kaina 3.50 Eur (įskaitant PVM) visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos savivaldybę). Jeigu Pirkėjo gyvenamoji vieta yra Neringos savivaldybėje, prieš darant užsakymą Pirkėjas turi susisiekti su itvarucentras ir aptarti pristatymo galimybes.

6.  Siunta pristatoma visoje Lietuvoje nuo 8.00 iki 18.00 val. darbo dienomis. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką būsite informuoti skambučiu. Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

7. itvarucentras.lt  visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

8. Prekei esant nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio, pristatymo sąlygos derinamos su Pirkėju individualiai. 

9. Prekių į užsienį pristatymas derinamas atskiru susitarimu, susisiekus su mumis el. p. info@itvarucentras.lt

10. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis el. p. info@itvarucentras.lt arba telefonu  darbo dienomis 8:00-17:00 val.